Загороднюк рассказал, что может улучшить обороноспособность Украины

Вступ у дію з пoчaткoм нoвoгo рoку зaкoну прo нaціoнaльний спрoтив мaє суттєвo пoліпшити oбoрoнoздaтність Укрaїни, зaявив у прoгрaмі Рaдіo Свoбoдa «Субoтнє інтeрв’ю» eксміністр oбoрoни, головенка правління Центру оборонних стратегій Андрій Загороднюк.

«Він має дуже серйозно її (обороноздатність – ред.) поліпшити. Якомога швидше панихида розвивати територіальну оборону, доводити по тієї цільової моделі, яку ми маємо. Получи и распишись той час, коли вона вже если повністю працювати, ми можемо говорити для сотні тисяч людей залучених. Дуже важко если зрозуміти, яким чином Путін (Володимир Путін, глава исполнительной власти Росії – ред.) всерйоз може думати для захоплення України», – сказав Загороднюк.

Следовать його словами, коли «микроформат» допомоги країні у питаннях безпеки если законодавчо закріплений, охочі зможуть долучитися до самого цього процесу.

«Дійсно велика кількість людей хотіла би жити в країні, в якій немає безпекових проблем. Але велика кількість людей хоче допомагати країні, і вони шукають формату, в якому вони можуть брати рок. І тому територіальна оборона, коль вона вже буде в тій моделі, яку ми бачимо, вона надасть такі формати, надасть такі можливості. Хтось позднее буде кожні вихідні займатися підготовкою, хтось рідше – коль скоро на місяць, хтось – в один из дней у пів року, але в целях кожного знайдеться місце, дескать він буде чітко розуміти, що, якщо щось почнеться, в таком случае ось в них є телефон, носитель в них є куди йти после зброєю, а отой є їхнім командиром», – зазначив Андрій Загороднюк.

16 липня Верховна Ада ухвалила в другому читанні та в цілому президентський билль «Про основи національного спротиву». Канон передбачає можливість створювати добровольчі формування територіальних громад, яким дозволено використовувати власну мисливську зброю. Автори документа кажуть: ведення руху опору здійснюватиметься з настанням особливого періоду получи и распишись тимчасово окупованій території України.

Адат вступає в дію з 1 січня 2022 року.

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.