Стало известно, как решить проблему с наложением границ земельных участков

Ситуaція, кoли мeжі зeмeльниx ділянoк нaклaдaються, мoжe виникнути з нeoбaчнoсті зeмлeвпoрядникa під чaс рoзрoбки дoкумeнтaції либо в разі, якщо неправильні дані були внесені поперед Державного земельного кадастру. В результаті помилки власник ділянки, яка підлягає реєстрації, никак не зможе зареєструвати землю та отримати кадастровий штучка до часу усунення неточностей.

Зазначається, що с целью здійснення з земельною ділянкою не поминай лихом-якої юридичної операції (продаж, дарування, передавання у спадщину, обмін, поділ чи об’єднання тощо) необхідно, щоб така ділянка мала кадастровий номерочек – індивідуальний цифровий адрес, що не повторюється нате всій території України.

Кадастровий пункт присвоюється земельній ділянці з метою її ідентифікації та зберігається по (по грибы) нею протягом усього часу існування такої ділянки.

Однією з підстав ради відмови у здійсненні державної реєстрації земельної ділянки, яка передбачає присвоєння їй індивідуального кадастрового заезжий дом, є її розташування в межах іншої земельної ділянки аль її частини.

Інформацію относительно те, чи межі однієї земельної ділянки безвыгодный збігаються з межами іншої, можна одержати самостійно после допомогою Публічної кадастрової карти. Виявити проблему може також державний реєстратор під минута реєстрації земельної ділянки.

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.