Перевезення техніки у "Фаєр-Транс"

Аграрна сфера нашої країни стає все більш ефективною і сучасною. Наявність спеціальної техніки для збору врожаю на кожній окремій ділянці вже стала невигідною через великі витрати на її окупність. Тому весь напрямок умовно розділився на компанії, які надають послуги з виконання збиральних робіт або обробки грунту.

Такий поділ дозволяє підвищити ефективність кожного господарства шляхом істотного зниження витрат на вирощування продукції. Але з іншого боку, перевезення сільгосптехніки завжди викликає безліч проблем і труднощів. Пересуватися по дорогах самостійно можуть тільки деякі машини, а висока витрата палива і невелика швидкість роблять такі переміщення неефективними.

Професійні транспортні перевезення техніки

Якщо виникає питання в доставці великогабаритного обладнання, то мова йде про дійсно великий вантаж. Враховуючи, що перевезення буде здійснюватися на довгу дистанцію, то головними проблемами можуть стати:

  • · Наявність спеціальних транспортних засобів. Перевезення сільськогосподарської техніки найчастіше проводиться за допомогою тралів. Це спеціальні платформи великої довжини, які мають посилену конструкцію і велику кількість коліс. В результаті виходить віз, яка здатна вмістити навіть найбільші Збиральні машини. Для більш дрібних спецзасобів найкраще використовувати лафети. Наша компанія може похвалитися великою різноманітністю таких платформ.
  • · Оформлення документів на транспортування. Компанія є офіційним транспортувальником, який має всі необхідні ліцензії на доставку будь-якого виду вантажу. Тому перевезення сільгосптехніки не викличе серйозних бюрократичних труднощів.
  • · Розробка правильного маршруту. Дуже важливий момент, оскільки великий вантажний автомобіль з комбайном на Тралі проїде далеко не скрізь. При цьому шлях прямування не повинен займати занадто багато часу. Наші менеджери з логістики мають великий досвід роботи в даній сфері і зможуть Прокласти маршрут з урахуванням всіх особливостей.

Існує ще безліч нюансів, таких як досвідченість водія, кріплення вмісту трала і т. д. Якщо ви вирішите звернутися до нас, то всі ці питання будуть нашими проблемами. Наша компанія завжди своєчасно виконує свої зобов"язання, завдяки правильному плануванню. Перевезення сільгосптехніки – це сезонне явище, тому ми заздалегідь залишаємо запас необхідних транспортних засобів і проводимо профілактику кожного з них перед сезоном.

Нюанси перевезення комбайнів

Уявити собі більш негабаритний вантаж дійсно складно. Величезні розміри, неправильні геометричні форми і велику вагу можуть поставити в тупик, але тільки не нашу компанію. Перевезення сівалок та комбайнів — складний з технічної точки зору процес, але наші фахівці легко впораються з усіма проблемами. Існує безліч факторів, які істотно ускладнюють даний процес.

Перевезення тракторів та іншої сільськогосподарської техніки належно бути продумано до дрібниць. Його необхідно здійснювати тільки в розібраному вигляді, тому про договір з нашої організації варто подумати заздалегідь. Зі свого боку ми гарантуємо повну цілісність і збереження всього обладнання, а також його своєчасне прибуття. Спеціальні трали оснащені пандусами для самостійного виїзду техніки, що дозволяє спростити розвантаження і підвезти пристрою на мінімальну відстань до місця роботи.

Источник: https://fire-trans.com.ua/services/transportuvannya-techniku

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.