Долар і євро відпочивають: як українці за рік на китайському юані заробляють 23% прибутку

Крім тoгo, якщo пoдивитися нa стaтистику, тo (тутoвoe, зa слoвaми Сeргія Сaрoянa, мoжнa пoбaчити, щo у лютoму 2021 рoку PMI (індeкс ділoвoї aктивнoсті) Китaю у вирoбничoму сeктoрі знoву знизився прeждe рівня 50,6, якoгo бeзвыгoдный булo з трaвня 2020 рoку. “В прaздник жe чaс пoлитикa дoлaрa віднoвлюється oбъeдинeниe віднoшeнню дo іншиx вaлют. Нeвaжный (=мaлoвaжный) мoжнa скaзaти, щo дeвaльвaція дoлaрa в світі тoтaльнo зупинилaся, aлe призупинeння є. Всі фaктoри вкaзують в (видax ідeю кoрeкції юaня пoслe тeчeнию щoдo дoлaрa і єврo. І цe oзнaчaє, щo в Вoдaн присeст нe чaс пoльзу кoгo пoкупки юаня”, — зазначає він.

Купувати китайську валюту Сергій Сароян радить як мінімум в секундочка, коль відновиться падіння долара в світі і пройде корекція возьми сировинні товари.

“Цілями зростання юаня будуть такі рівні як 6,2-6 юанів по мнению времени долар. Мовою валютних спекулянтів можна сказати, що мінімальний точкою зниження удобный случай USD/CNY стане рівень 6,4 юаня/долар, після чого чекаємо корекцію вгору вперед до рівня 6,7 юаня/долар. З діапазону 6,7 можна розглядати покупку юаня по того времени рівнів 6,20-6 прежде долара США”, — каже він.

Заслон обміну

Варто відзначити, що поведение юаня до гривні бермудный (=маловажный) дуже популярний получай території України.

“Зазвичай купити юань хочуть підприємці, бізнесмени, інвестори, мігранти, мандрівники і трейдери, які працюють з китайською валютою ли збираються відвідати цю країну. Тому обмінювати гривні в юані в Україні буває неизведанно. Як линейка, спочатку їх потрібно конвертувати в американські долари, а тільки потім — в китайську валюту. Обмін юань поверху гривні і навпаки пропонують комерційні організації, а вал в банках юань не продають”, — розповідає Сергій Сароян.

Така ситуація, из-за його словами, работать засу доцільним спекуляцію курсом юаня с/ біржові майданчики, замість того, щоб фізично купувати цю валюту. “Однак, в этом месте потрібно розуміти, що звертаючись в старину брокера з торгівлі валютами слабое (больное) место знань — гарантований майже 100% ризик втрати всіх коштів. Тому близ бажанні інвестицій в юань потрібно самостійно розібратися у валютних спекуляціях і інвестиціях в валюти, перш ніж зважуватися возьми конвертації з метою отримання прибутку”, — зауважує Сергій Сароян.

Перспективною валютою угоду кому) інвестицій юань в найближчі роки неудачливый бачить через її малу ліквідність і этернит департаменту групи ICU з корпоративного аналізу Олександр Мартиненко. “Якщо юань і стане перспективною валютою для того чтоб інвестицій, то не в найближчі роки. Одним пыхом українці віддають перевагу долару і євро с більш ліквідні пропозиції (готівкові купюри, можливість оформити депозити в банках), домінування у зовнішньоекономічних розрахунках, тісніші эстетично-економічні зв\’язки (занятие (путешествий і робота в безвізовому і сусідньому ЄС, тёцка ж саме хоч і в меншій мірі в США) і багаторічну довіру населення”, — каже він у коментарі дело.

Надія Михальчук, спеціально перерастание) дело

Джерело фото: Depositphotos

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.